Jdi na obsah Jdi na menu
 


itachi uchiha

4. 9. 2009

  itachi uchiha

 

 

 

 

 

 

Uchiha Itachi

Itachi je člen významného uchiha klanu.Je to starší bratr sasukeho.Itachi je podle všech informací genius.Sharingan ovládl už v osmi letech,ve třinácti se stal velitelem ANBU jednotek.(spoiler)Itachi se jednoho dne rozhodl otestovat svoje schopnosti masovou vraždou celého uchiha klanu.Jediného Sasukeho nechal naživu a řekl,že až příjde čas tak se znovu setkají.Itachi je momentálně visece hledaný a nebezpečný nijnja třídy S.Itachi patří k organizaci zvané AKATSUKI.V týmu jsou po dvou a jeho týmový partner je kisame z mlžné vesnice. 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

Obrazek

Uchiha Itachi se narodil 9. června, na začátku série Naruto mu bylo mezi 17-18 lety. Itachi je 175,2 cm vysoký a váží 57,1 kg. Má černé vlasy a oči, když používá Sharingan (dědičná vlastnost klanu Uchiha), tak jsou jeho oči červené. Akademii dokončil jako nejlepší student už v sedmi letech, v osmi letech ovládl Sharingan, v deseti letech se stal Chuuninem a ve třinácti byl se stal vůdcem ANBU skupiny ve Skryté Listové Vesnici. Nyní je Nukenin (hledaný ninja) a zločinec třídy S. Je členem organizace Akatsuki. Itachi je jediná známá žijící osoba, která ovládala Mangekyou Sharingan. Itachi řekl Sasukemu, že když bude schopen získat Mangekyou Sharingan, tak osoby, které to mohou používat, budou celkem tři.

Uchiha Itachi opustil Listovou v době, kdy bylo Narutovi 7 let, potom co vyvraždil celý svůj klan, naživu nechal jen svého mladšího bratra Uchihu Sasukeho. Když mu bylo asi 17 let, tak už se dokonce obával i Orochimaru. Nyní je členem organizace Akatsuki. Orochimaru plánoval, že jeho tělo použije jako novou schránku pro svou duši, ale Itachiho síla neuvěřitelně vzrostla, a tak Orochimaru musel změnit svůj plán, opustil Akatsuki a jako novou schránku si vybral tělo Itachiho bratra.

Důvod proč Itachi vyvraždil svůj klan a nechal naživu jen svého mladšího bratra, je stále nejasný. Když se ho Sasuke zeptal, odpověděl mu "Abych otestoval své 'Utsuwa'."V japonštině 'Utsuwa' (器) může znamenat "Nádoba" nebo "Kontejner," ale také to může znamenat "Schopnost" nebo "Nástroj." Orochimaru používá toto slovo, když mluví o tělu, které použije v jeho technice Fushi Tensei no Jutsu (Reinkarnace žijící mrtvoly). Proto toto slovo v Itachiho podání může znamenat cokoli kvůli spojení s Orochimaru v minulosti nebo jen, že chce otestovat svou sílu.

Také Sasuke vymyslel své vlastní teorie. Během boje s Gaarou Sasuke vzpomínal na svůj životní cíl: Zabít Itachiho. Sasuke věří, že ho bratr nechal naživu, protože hluboko v sobě cítil vinu za vyvraždění celého klanu. Sasuke byl nechán naživu, aby mohl zesílit a pak potrestat Itachiho za vyvraždění klanu. Sasuke věří, že je ztělesněním Itachiho viny.

Navzdory tomu, že je vrah celého klanu, a jako jeho nejlepší a nejbližší přítel je také vůdčím členem Akatsuki, tak Itachi není chladnokrevný vrah snažící se zabít všechny, co jim stojí v cestě. Když Sarutobi Asuma a Yuuhi Kurenai stojí mezi ním a jeho cílem (Uzumaki Naruto), nezabije Kurenai, i když má příležitost, jen ji zraní tak, aby si to pamatovala, a taky ji uvězní v jejím vlastním Genjutsu. Také mohl jednoduše zabít Kakashiho a Sasukeho, ale radši je mučil pomocí jeho Mangekyou Sharinganu, aby potvrdili jeho sílu.

Jak se zdá, tak Itachi má celkem rád svého partnera Kisameho, protože řekl, že nechce, aby se Kisame zbytečně zraněnil v boji s Kakashim. Bylo to poprvé, kdy Itachi ukazál nějakou známku citu po zmasakrování jeho klanu. Jinak má vždy stejný pohled a zdá se, že ho nic nepřekvapí nebo v něm nevyvolá emoce.

Sasuke věří, že ani on ani Orochimaru sami nedokáží Itachiho zabít, ale myslí si, že když Orochimaru ovládne jeho tělo, budou mít větší šanci.

Překlad a význam jména:
Jméno Itachi znamená lasička. V japonské mytologii jsou lasičky špatným znamením, předzvěstí smůly a smrti.

Techniky:
Sharingan
Mangekyou Sharingan (Kaleidoskopický Sharingan)
Amaterasu (Zářící nebe)
Tsukuyomi (Snící čtenář)
Kage Bunshin no Jutsu (Stínový klon)
Katon: Goukakyuu no Jutsu (Oheň: Velkolepý Fireball)
Kage Bunshin Daibakuha (Stínový klon - Velká exploze)
Magen: Kyouten Chiten (Démonická iluze: Zrcadlové prohození Nebe a Země)
Suiton: Suigadan (Voda: Střela vodního tesáku)

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky obr.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

omluva

(kaja hinkova, 24. 5. 2011 15:08)

jo a promin mi to že jsem napsala že tam maš chyby popravde si myslím že to tu maš moc pěkny je pravda ze tam maš chyby ale co tak maš ja byla na hodně strankach ani jeden znas co tam jsm to nemame bez chyby na nejaky strance bylo chyb že se to ani nedalo číst a to že to maš třeba dejme tomu z wikipedie tak to je uplně jedno mužeš si schanět informace kde chceš maš to tu nádherný a ještě jednou promin

jo super

(kaja hinkova, 24. 5. 2011 15:03)

itachi netestoval sve schopnosti on jen dostal příkaz od danzouva on byl špech jak pro listovou tak i pro uchiha klan no a listova mu dala ukol vyvraždit klan uchiha no neměl na výběr a tak to udělal aji s uchiha madarou ktery zabil svoji rodinu.no a sasuke toho zabit nedokazal protože to byl jeho mladší bratr a on ho měl moooooc rád tak mu řekl že si jen testovaljeho sílu a ověřoval jeho jakousi schranku a že on se stane jeho protivníkem no a když ho zabil tak zjistil že listová no spíše jen 5 kage nebo spíš danzo mu přikazaly vyvraždit jeho klan a on neměl na vyběr a tak to udělal ale jedno nedokazal zabít sveho mladšího bratra tedy sasukeho tak toje musite to sledovat kloudně to anime naruto

...

(Itachi, 20. 11. 2010 13:33)

V tom prvním máš chyb jak prase a to druhý je buď z WIKIPEDIE nebo z jinýho WEBU

Re: ...

(kaja hinková, 27. 3. 2011 16:56)

to je pravda ja to nekde četla na nejakym vebu a mas tam chyb jako kdybys nechodil do školy